Ve dnech 21. a 22. března se uskutečnilo pod hlavičkou Okresního sdružení hasičů Benešov školení hasičů zásahových jednotek. Školeni byli velitelé družstev, strojníci a nositelé dýchací techniky.Účastníku bylo v tomto termínu hojné množství. V sobotu probíhala teoretická část a v neděli praktická část. Právě praktickou část zajišťovali členové naší jednotky.Část se jich přesunula do Keblova, kde v našem polygonu byl uskutečněna praktická část pro nositele dýchací techniky. Zkouška byla pro některé zvlášť náročná.Druhá skupina prováděla v rekreačním středisku Jizbice praktickou část pro strojníky a velitele jednotek. Ta se skládala z technického výcviku, útoku od CAS, dálkové dopravy vody pomocí PS 12, sání s ejektorem, pořadového výcviku a na závěr si všichni udělali tradiční testík, který prověřil dosažené znalosti.

Děkuji všem členům za perfektní přístup k celé akci. Fanda Kletečka VD