Dne 17.4. v ranních hodinách se členové jednotky vydali směrem na Bílkovice. Konal se tam výcvik s vozidlem CAS 25. Po příjezdu na místo nám bylo přiděleno startovní číslo. V půljedenácté jsme se vydali na trasu. Po přejímce vozidla nás čekala asi fyzicky nejnáročnější disciplína. Útok na dva proudy do velmi strmého kopce se současným doplňováním CAS. Pro nás byl tento úkol ještě náročnější, protože nás bylo o jednoho člena méně než v ostatních jednotkách.

Dále jsme byli prověřeni ve stavění protipovodňové stěny, ve stavění provizorní norné stěny (malá perlička, velitel naší jednotky se nedobrovolně vykoupal :-D), dále útok s pěnou, doplnění vozidla pomocí ejektoru, prodlužování proudů, a předlékařská pomoc při dopravní nehodě. Také jsme byli prověřeni s teoretických znalostí pomocí testů.

Večer bylo vyhlášení výsledků a k našemu údivu jsme skončili na prvním místě.