Dne 13.3. byla provedena rekonstrukce místa pro převlékání členů jednotky při výjezdu k zásahu. Skříně, kde měli hasiči zásahové obleky, přilby a obuv, byly rozebrány a část z nich posloužila pro uskladnění různého drobnějšího materiálu, který byl doposud rozmístěn nepřehledně po celé garáži. Na místě skříní byla namontována stěna s lavicí, kde budou mít hasiči dostatek místa pro převlékání a po návratu z výjezdu bude moci oblečení a obuv dostatečně vyvětrat. Jelikož v bezprostřední blízkosti skříní je zaparkovaný vůz CAS 25 Liaz, bylo zde velmi málo volného prostoru pro rychlý a hlavně bezpečný pohyb hasičů. Ještě zbývá provést nalakování lavic a dodělání vrchních polic. Ty budou dodány na místo v následujícím týdnu. Při provádění této drobné přestavby se naplno ukázalo, jak je garážové stání již nevyhovující. Betonová podlaha má nejlepší léta za sebou a jsou v ní viditelné propadliny, čímž trpí zejména vozová technika. Věřím, že nám budou nové lavice dobře a bezpečně sloužit a na rekonstrukci celé garáže se v budoucnu povede sehnat dostatečné množství finančních prostředků. Děkuji všem, kteří přiložili ruku k dílu a také vedení Úřadu městyse Čechtice za dodání materiálu na výrobu lavic a ZD Čechtice za poskytnutí prostor, kde bylo možné materiál zpracovat.